Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

Infocentras

Ištirtas ir atskleistas vienas didžiausių tų metų sisteminės korupcijos savivaldos įstaigose atvejis, vykdant viešuosius pirkimus

2017-07-04

Lietuvos apeliacinis teismas 2017 m. birželio 9 d. pakeitė Vilniaus apygardos teismo 2013 m. birželio 27 d. kaltinamąjį nuosprendį, kuriuo realiomis laisvės atėmimo bausmėmis (nuo 5 iki 7 metų) buvo nuteisti 3 buvę Trakų rajono savivaldybės vadovai, pripažinti kaltais 11 valstybės tarnautojų, verslininkų ir 5 juridiniai asmenys.

Startuoja antikorupcinės informacijos centras

2017-06-29

Siekdama geriau informuoti visuomenę apie Lietuvos pasiekimus kovojant su korupcija, Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) interneto svetainėje pristato informacijos centrą.

Informacijos centre www.stt.lt/infocentras patogiai ir greitai galima rasti pagrindinius korupcijos prevencijos Lietuvoje ir pasaulyje rodiklius, įdomiąją statistiką, atrinktą ir supaprastintą tyrimų medžiagą, lengvai suprantamą visuomenei ir žiniasklaidai.

Daug informacijos pateikiama vizualiai, pasitelkiant infografikus, animaciją, trumpus vaizdo klipus bei TV reportažus. Čia taip pat galima rasti interviu su pilietinės visuomenės, verslo, mokslo, kultūros, žiniasklaidos ir kitų sričių nuomonių lyderiais.

Informacijos centre bus siekiama reguliariai pateikti naujausią statistiką, komentuoti pagrindinius įvykius ir tendencijas, susijusius su korupcijos prevencija ir aktualius daugeliui Lietuvos piliečių.

Skaityti toliau

Edmundas Jakilaitis: lipti ant grėblio yra dalies mūsų aistra, bet tai pagydoma

2017-06-20

Audros Andrašūnaitės nuotr. Edmundas Jakilaitis

Dvidešimt žurnalistinio darbo metų, tiesmuki, trumpi ir aštrūs klausimai studijoje, dažnai tiesioginiame eteryje. Tai lietuviškasis Larry King‘as, pas kurį į studiją eina net ir korumpuoti politikai ar verslininkai. „Galbūt pavyks pasiteisinti, išsisukti",- kaskart galvoja ir kaskart labai nusivilia. Nes Edmundas Jakilaitis - negailestingas korupcionieriams ir temos migloje paskandinti neleis.

Apie tai, kas padeda mažinti korupciją, taip pat apie dalies Lietuvos piliečių nenumaldomą potraukį lipti vis ant naujo grėblio šiandien kalbamės su žurnalistu Edmundu Jakilaičiu.

Edmundai, esate minėjęs, kad Jūsų, kaip žurnalisto, viena iš misijų - siekti, kad visuomenėje daugėtų kritiškai mąstančių, blaiviai vykstančius procesus vertinančių žmonių. Kuo daugiau tokių piliečių, tuo visuomenėje daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir tikėjimo, kad kovojant su korupcija patys žmonės gali daug ko pasiekti. Kaip apibūdintumėte šiandienos Lietuvą?

Skaityti toliau

Ankstesnis Ankstesnis  1  2  3  4  5  6  7  8  |9|  10  Kitas Kitas
geltonai-mėlyna linija