Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

Neskaidrūs kelių remonto viešieji pirkimai Šiaulių mieste

2016 09 05

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnams tęsiant ikiteisminį tyrimą dėl galimos korupcijos vykdant kelių remonto darbų viešuosius pirkimus Šiaulių regione, aiškėja naujų aplinkybių.

Įtariama, kad viešieji pirkimai organizuojant vietinės reikšmės kelių rekonstravimo, remonto ir priežiūros darbus neskaidriai buvo vykdomi ir Šiaulių mieste.

STT pareigūnai sulaikė Šiaulių miesto savivaldybės Infrastruktūros skyriaus vedėjo pavaduotoją A. A. Jo namuose ir savivaldybėje atliktos kratos.

Įtariama, kad A. A., siekdamas asmeninės naudos, piktnaudžiavo tarnyba ir vienai kelių rekonstravimo, remontavimo ir priežiūros darbus atliekančiai įmonei sudarė išskirtines sąlygas laimėti Šiaulių miesto savivaldybės organizuojamus kelių rekonstravimo, remonto ir priežiūros darbų viešuosius pirkimus. Ikiteisminio tyrimo duomenimis, už tai A. A. iš minėtos įmonės gavo daugiau nei 250 MGL turtinės ir kitokios asmeninės naudos sau ir savo artimiesiems.

STT pareigūnų atliekamą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

 

 


geltonai-mėlyna linija