Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Kelių direkcija

2016 09 12

Šiandien Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ir Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (LAKD) pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kurios tikslas – glaudesnis įstaigų bendradarbiavimas kovojant su korupcija.

Sutartį pasirašė STT direktorius Saulius Urbanavičius ir LAKD direktorius Egidijus Skrodenis. Šiuo bendradarbiavimu siekiama ugdyti Kelių direkcijos valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartį, antikorupcinį sąmoningumą, rūpinimąsi jų švietimu. LAKD ir STT įsipareigojo teikti visokeriopą tarpusavio pagalbą siekiant atskleisti ir ištirti galimas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, pagal kompetenciją vykdyti korupcijos prevenciją.

„Bendradarbiavimas, vykdant korupcijos prevenciją, šviečiant ir didinant viešajame sektoriuje dirbančių žmonių sąmoningumą, yra sveikintinas. Tad palaikome Lietuvos automobilių kelių direkcijos siekį netoleruoti korupcijos, ugdyti savo darbuotojų pasiryžimą siekti didesnio skaidrumo. Antikorupcinis švietimas – viena iš prioritetinių Specialiųjų tyrimų tarnybos veiklos sričių, tad savo ruožtu įsipareigojame šioje srityje teikti visokeriopą pagalbą“, – sako STT direktorius  Saulius Urbanavičius.

„Susisiekimo ministerija visada siekė viešumo ir matomos, skaidrios veiklos. Šia sutartimi įsipareigojome bendradarbiauti korupcijos prevencijos ir antikorupcinio švietimo srityse ir savo įsipareigojimus vykdysime be jokių kompromisų“, – pabrėžė susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

STT ir LAKD įsipareigojo teikti visokeriopą tarpusavio pagalbą siekiant atskleisti ir ištirti galimai padarytas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, pagal kompetenciją vykdyti korupcijos prevenciją.

sutarties pasirašymas

STT direktorius Saulius Urbanavičius ir
Lietuvos automobilių kelių direkcijos  direktorius Egidijus Skrodenis

spaudžia rankas

Susitarimą pasirašiusių insitucijų vadovai

susitarimas

Susitarimas

bendra

Renginio dalyviai


geltonai-mėlyna linija