Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

STT direktoriaus pavaduotoju bus paskirtas E. Radzevičius

2016 09 13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) įstatymu bei atsižvelgdama į STT direktoriaus Sauliaus Urbanavičiaus teikimą, pasirašė dekretą dėl STT direktoriaus pavaduotojo 39 metų Egidijaus Radzevičiaus paskyrimo.

„Vertinu tiek Lietuvos Respublikos Prezidentės, tiek ir STT direktoriaus pasitikėjimą, parodytą man šiuo paskyrimu. Priimu tai, kaip atsakomybę ir įsipareigojimą tęsti pradėtus darbus, siekti tarnybai keliamų tikslų  ir dar geresnių rezultatų kuruojamose srityse“, – sako  naujasis STT direktoriaus pavaduotojas Egidijus Radzevičius. Priesaiką Prezidentei E.Radzevičius duos šį ketvirtadienį – t.y. rugsėjo 15 d, tuomet jis ir bus paskirtas direktoriaus pavaduotoju bei pradės eiti jam pavestas pareigas.

STT direktoriaus pavaduotojas kuruos korupcijos prevencijos, antikorupcinio visuomenės švietimo ir informavimo bei visos tarnybos administravimo sritis.

E. Radzevičius STT dirba nuo 2008 metų, kur eina STT Administravimo valdybos viršininko pavaduotojo pareigas. 2012–2014 metais E. Radzevičius dirbo STT Administravimo valdybos teisės skyriaus viršininku, 2008–2012 metais – šio skyriaus vyriausiuoju specialistu.

Prieš pradėdamas dirbti STT, pareigūnas daugiau negu 10 metų dirbo policijos sistemoje. Karjerą pradėjęs nuo policininko darbo Vilniaus miesto vyriausiajame policijos komisariate, vėliau E. Radzevičius dirbo kriminalinių nusikaltimų tyrimo skyriuje, o nuo 2002-ųjų šio policijos komisariato teisės grupėje. 2006–2008 metais E. Radzevičius ėjo Vilniaus miesto vyriausiojo policijos komisariato Teisės poskyrio viršininko pareigas.

Baudžiamosios teisės specialistas E. Radzevičius taip pat yra įgijęs teisės mokslų daktaro laipsnį, dirba akademinį darbą universitete. E. Radzevičius moka anglų, vokiečių ir rusų kalbas.

STT direktoriaus pavaduotojus STT direktoriaus teikimu į pareigas skiria ir iš pareigų atleidžia Respublikos Prezidentas.

Prezidentė, vadovaudamasi Konstitucija ir STT tarnybos įstatymu bei atsižvelgdama į STT direktoriaus teikimą, taip pat pasirašė dekretą, kuriuo iš STT direktoriaus pavaduotojo pareigų atleido Romą Zienką jo paties prašymu dėl išėjimo į pensiją. R. Zienka iš pareigų atleidžiamas nuo rugsėjo 14 dienos.

 

STT ir Prezidentės spaudos tarnybos informacija

Prezidentė paskyrė STT direktoriaus pavaduotoją

 

Prezidentūroje

Prezidentūroje 1Respublikos Prezidento kanceliarijos nuotraukos/ Robertas Dačkus

STT ir Prezidentės spaudos tarnybos informacija 


geltonai-mėlyna linija