Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

Teismui perduota byla dėl didelės vertės turto įgijimo apgaule

2016 10 13

Šiandien teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje UAB „Ūrus ir Ko“ vadovas A. Š. kaltinamas apgaule įgijęs didelės vertės svetimą turtą.

Gavę informacijos apie galimai atliktą sunkų nusikaltimą, ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai, vadovaujant Panevėžio apygardos prokuratūros prokurorams.

Bendrovei „Ūrus ir Ko“ vykdant neteisėtą pavojingų atliekų utilizavimo veiklą buvo padaryta žala bendrovės naudojamam turtui. Įtariama, kad bendrovės vadovas A. Š. įmonės civilinę atsakomybę apdraudusiai draudimo bendrovei, siekdamas apgaule įgyti didelės vertės svetimą turtą, tyčia pateikė neteisingus duomenis dėl įvykio aplinkybių, t. y. nuslėpė, kad žala galimai kilo dėl neteisėtos ir aplaidžios įmonės veiklos. Dėl to draudimo bendrovė patyrė 26 066 eurų žalą.

Byla perduota nagrinėti Šiaulių apylinkės teismui. Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už didelės vertės sukčiavimą numato laisvės atėmimą iki 8 metų.


geltonai-mėlyna linija