Naujienos

Nuteista privačios klinikos vadovė

2017 m. birželio 29 d. Kauno apygardos teismas, apeliacine tvarka išnagrinėjęs nuteistosios gydytojos J. A. G. skundą, jį atmetė ir paliko galioti Lazdijų apylinkės teismo 2017 m. vasario 3 d. nuosprendį, kuriuo ji pripažinta kalta dėl piktnaudžiavimo.

Gydytoja J. A. G. nuteista už tai, kad būdama Kaune privačiai veikiančios ir sveikatos priežiūros paslaugas teikiančios bendrovės direktore, piktnaudžiaudama tarnybine padėtimi, tyčia nepatikrino, ar A. G. gydėsi pas gydytojus psichiatrus (psichiatrus narkologus) anonimiškai arba privačiai ir jo asmens privalomo sveikatos tikrinimo kortelėje įrašė žinomai melagingus duomenis, kad Gydytojų konsultacinės komisijos sprendimu asmeniui galima laikyti ir naudoti šaunamąjį ginklą. Atsižvelgiant į šį gydytojos išrašą 2009 m. liepos 16 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Licencijavimo skyriaus sprendimu A. G. buvo išduotas leidimas laikyti (nešioti) ginklus.

Ikiteisminį tyrimą atliko STT Kauno valdybos pareigūnai, tyrimą kontroliavo Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.