NAUJIENOS

Nustatant neįgalumą ir darbingumą – neužtikrinamas procesų skaidrumas

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Korupcijos prevencijos specialistai atliko teisės aktų, reglamentuojančių neįgalumo ir darbingumo lygio nustatymą, antikorupcinį vertinimą ir pateikė pasiūlymus, siekiant didesnio procesų skaidrumo ir efektyvesnės priimamų sprendimų kontrolės.

STT vadovai susitiko su Latvijos kolegomis

Vakar Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktorius Saulius Urbanavičius ir direktoriaus pirmasis pavaduotojas Žydrūnas Bartkus lankėsi Latvijos korupcijos prevencijos ir kovos su korupcija biure (KNAB), kur susitiko su naujuoju KNAB vadovu Jekabs Straume.

Europos Parlamento nariui R. Paksui pareikšti įtarimai

Šiandien Europos Parlamento nariui Rolandui Paksui pareikšti įtarimai prekyba poveikiu (Baudžiamojo kodekso 226 str. 4 d.). Įtariamuoju R. Paksas buvo apklaustas Specialiųjų tyrimų tarnyboje.

Nuteistas asmuo iš kredito unijos atstovo reikalavęs didelės vertės kyšio

2017 m. liepos 14 d. Vilniaus apygardos teismas kaltu dėl prekybos poveikiu stambiu mastu pripažino vilnietį V. A. ir skyrė jam 4 metus laisvės atėmimo bausmę bei jos vykdymą atidėjo 3 metams. Taip pat nuteistasis privalės sumokėti į nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą didesnę nei 940 eurų įmoką.