NAUJIENOS

Nuosprendis buvusiam Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotojui

Šiandien Panevėžio apygardos teismas pripažino kaltu paėmusį 2316 eurų vertės kyšį buvusį Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotoją akušerijos ginekologijos reikalams A. I. Direktoriaus pavaduotojo sūnus K. I., vienos šeimos klinikos direktorius, pripažintas kaltu dėl kyšininkavimo ir dokumentų klastojimo.

Skundžiamas Radviliškio rajono merui paskelbtas nuosprendis

Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras apeliacine tvarka apskundė pirmosios instancijos teismo nuosprendį, kuriuo Radviliškio rajono meras Antanas Čepononis buvo išteisintas dėl piktnaudžiavimo ir kurstymo suklastoti dokumentus.

Teismo prašoma supaprastinto proceso tvarka nagrinėti buvusio prokuroro įvykdytą korupcinį nusikaltimą

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Šiaulių apygardos teismui perdavė ikiteisminio tyrimo medžiagą dėl buvusio Mažeikių rajono apylinkės prokuroro Žilvino Gžimailos ir R. N. įvykdyto papirkimo (Baudžiamojo kodekso 227 str. 2 d.) su prašymu jų veiksmus nagrinėti supaprastinto proceso tvarka priimant baudžiamąjį įsakymą ir skiriant jiems atitinkamai 7980 – 9120 eurų dydžio baudas.

Moldovos parlamento narių delegacijos vizitas

Šiandien Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT) lankėsi Moldovos parlamento narių delegacija.