NAUJIENOS

Aukščiausiojo teismo galutinis sprendimas – antstolis kaltas dėl kyšininkavimo

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė korupcijos byloje nuteisto buvusio Klaipėdos antstolio Albino Zenkevičiaus skundą ir paliko galioti šiemet birželį Apeliacinio teismo priimtą sprendimą. Anstoliui A. Zenkevičiui ir jo bendrininkui Virgilijui Timbrui galutiniu sprendimu paliktos laisvės atėmimo bausmės jas atidedant bei piniginės baudos ir neteisėtai įgytų pinigų konfiskacija.

Apie korupciją kitaip – animaciniai filmukai jaunimui

Šiandien Socialiniuose tinkluose pradedami rodyti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) užsakymu sukurti animaciniai antikorupciniai filmukai apie korupciją ir jos pasekmes. 16–18 metų amžiaus jaunimo auditorijai skirtuose filmukuose šmaikščiai pašiepiami į kyšininkavimo ir papirkinėjimo situacijas įsivėlę veikėjai.

Mažėja kyšiais problemas spręsti nusiteikusių žmonių

Nors korupcija vis dar įvardijama kaip viena iš penkių didžiausių problemų Lietuvoje, naujausias visuomenės nuomonės tyrimas atskleidžia, kad šalies gyventojai vis labiau linkę nepateisinti ir netoleruoti korupcijos, nuosekliai mažėja pasiruošusių duoti ar kyšį davusių asmenų skaičius.

LAT padėjo paskutinį tašką verslininko byloje

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė dėl bankroto administratoriaus papirkimo nuteisto verslininko Lino Tado Karoso, pastarojo gynėjo ir kito nuteistojo – Sauliaus Svitojaus kasacinius skundus ir paliko galioti apkaltinamąjį Vilniaus apygardos teismo sprendimą.