NAUJIENOS

Teismui perduota Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus byla

Teismui nagrinėti perduota baudžiamoji byla, kurioje 38 metų Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius R. K. kaltinamas svetimo turto pasisavinimu, piktnaudžiavimu tarnyba ir dokumentų klastojimu.

Antikorupcijos vadovas verslui – skaidrumo priemonė privačiam sektoriui

Specialiųjų tyrimų tarnyba, bendradarbiaudama su viešojo ir privataus sektoriaus atstovais, parengė Antikorupcijos vadovą verslui (AVV), kuris, kaip tikimasi, bus patogus ir naudingas įrankis privataus sektoriaus verslo įmonėms, siekiančioms efektyvesnės korupcijos prevencijos.

Vieša akcija kvies vokelį naudoti šventiniams linkėjimams, o ne kyšiams

Gruodžio 9 d., minint Tarptautinę antikorupcijos dieną, Specialiųjų tyrimų tarnyba, Lietuvos Respublikos Vyriausybei atskaitingų imuniteto padalinių – Lietuvos policijos, Muitinės departamento, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Kalėjimų departamento pareigūnai ir jaunimo organizacijų atstovai susitelks bendrai akcijai, kurios tikslas – didinti visuomenės sąmoningumą ir skatinti netoleranciją korupcijos apraiškoms ir nesąžiningam elgesiui. Po visą Lietuvą pasklis atvirlaiškiai, kurie primins, kad vokeliai turėtų būti naudojami ne kyšiams, o linkėjimams.

Valstybės įmonės direktoriaus pavaduotojas pripažintas kaltu dėl prekybos poveikiu

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) išnagrinėjo nuteistojo buvusio Pravieniškių valstybės įmonės prie pataisos namų Vilniaus filialo direktoriaus pavaduotojo ir jo gynėjo kasacinius skundus dėl Vilniaus apygardos teismo 2015 m. spalio 2 d. nuosprendžio.