NAUJIENOS

Teismo sprendimo sulaukė paskutinis Lietuvos pašto pastato neteisėtu įgijimu kaltintas asmuo

Vilniaus miesto apylinkės teismas išnagrinėjo paskutiniąją išskirtos baudžiamosios bylos dalį, susijusią su AB Lietuvos pašto pastato Vilniuje neteisėtu pirkimu, ir verslininką V. S. pripažino kaltu dėl dokumentų klastojimo, jų panaudojimo, padėjimo piktnaudžiauti ir klastoti dokumentus. Jam skirta 4 518 eurų bauda ir priteistos ekstradicijos išlaidos – 1 490 eurų.

Panevėžio ligoninės vadovai klimpsta baudžiamosiose bylose ir teismuose

Panevėžio apygardos prokuratūra į teismą perdavė 59 tomų baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl kyšininkavimo, nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimo, turto iššvaistymo, dokumentų suklastojimo ir piktnaudžiavimo pareikšti Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriui I. D. Kaltinimai pareikšti ir kelių bendrovių vadovams: S. A. – dėl papirkimo, nusikalstamu būdu gauto turto legalizavimo, apgaulingo apskaitos tvarkymo, dokumentų suklastojimo, J. Ž. – dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo ir dokumentų suklastojimo, G. O. – dėl papirkimo.

Svarbu skaidrinti Santariškių ir Kauno klinikų viešųjų pirkimų procesus

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) korupcijos prevencijos specialistai, atlikę Santariškių klinikų ir Kauno klinikų korupcijos viešuose pirkimuose rizikos analizę, siūlo skaidrinti šių įstaigų  organizuojamus  prekių, paslaugų ir darbų viešuosius pirkimus.

Teismui perduota kyšininkavimo ir prekybos poveikiu byla

Baigus ikiteisminį tyrimą Vilniaus apygardos teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje buvusi Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorė L. B. kaltinama kyšininkavimu, o jos pažįstamas V. P. – prekyba poveikiu.