NAUJIENOS

Buvusio Seimo nario žmona klastojo dokumentus

Šiandien Lietuvos Aukščiausiasis Teismas paliko nenagrinėtą buvusio Seimo nario žmonos kasacinį skundą ir teismo procesą nutraukė. Kauno apygardos teismo  balandžio 11 d. apkaltinamuoju nuosprendžiu Danutė Matuzienė pripažinta kalta dėl dokumentų suklastojimo, jai skirta 2 259 eurų bauda.

STT Kauno valdyba pradėjo tyrimą dėl Kauno rajono savivaldybės vykdomų pirkimų

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo kyšininkavimo, papirkimo ir piktnaudžiavimo, Kauno rajono savivaldybei vykdant viešuosius pirkimus. Viešieji pirkimai susiję su savivaldybės turto nuoma, šilumos energijos gamyba ir tiekimu. Vakar STT pareigūnai atliko kratas Kauno rajono savivaldybės patalpose ir su tyrimu susijusiose privataus kapitalo įmonėse.

Apie korupciją kitaip – šalies mokyklas pasieks jaunimui skirtos komiksų knygelės

Artėjant Tarptautinei antikorupcijos dienai (gruodžio 9 d.), Lietuvos mokyklose pradedamos platinti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) užsakymu sukurtos komiksų knygelės apie korupciją ir jos pasekmes. 16–18 metų amžiaus jaunimo auditorijai skirtose knygelėse šmaikščiai pašiepiami į kyšininkavimo ir papirkinėjimo situacijas įsivėlę veikėjai.

Apeliacinis teismas ,„Romantic“ savininkei buvo dar griežtesnis

Lietuvos apeliacinis teismas atmetė viešbučio „Romantic“ savininkės Dalios Kuklierienės apeliacinį skundą ir, patenkinęs prokuratūros apeliacinį skundą, pakeitė Panevėžio apygardos teismo 2015 m. liepos 9 d. nuosprendį, kuriuo panevėžietė buvo pripažinta kalta dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo, piktnaudžiavimo tarnyba ir sukčiavimo, dar labiau jį sugriežtindamas.