NAUJIENOS

STT siūlo skaidriau vykdyti Valstybės investicijų programą

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), susipažinusi su valstybinio audito „Valstybės investicijų 2015 metais valdymas“ ataskaita (toliau – Ataskaita), pažymi, kad joje nurodytos problemos yra aktualios dėl galimos korupcijos ir vykdant šias rekomendacijas galima reikšmingai prisidėti prie Valstybės investicijų programos įgyvendinimo skaidrinimo ir pasiekti Lietuvos Respublikos nacionalinėje kovos su korupcija 2015–2025 metų programoje numatytus rezultatus.

Teismas priėmė sprendimą dėl prekyba poveikiu kaltinamo Kauno advokato

Šiandien Vilniaus apygardos teismas nusprendė, kad Kauno antrinės teisinės pagalbos advokatų kontoroje dirbantis advokatas E. S. kaltas dėl prekybos poveikiu.


Spalio mėnesį antikorupciniu požiūriu įvertinti teisės aktai

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Korupcijos prevencijos valdybos pareigūnai 2016 m. spalio mėnesį antikorupciniu požiūriu įvertino šiuos teisės aktus ar jų projektus:


STT kviečia apie korupcijos atvejus pranešti mobiliąja programėle ,„Pranešk STT“

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) visus šalies gyventojus ragina būti pilietiškiems ir apie pastebėtus korupcijos atvejus informuoti STT pareigūnus. Dabar tai galima padaryti dar patogiau ir greičiau – naudojant mobiliąją programėlę „Pranešk STT“.