NAUJIENOS

STT rekomendacijų nepaisiusiai savivaldybei – teisminis ginčas

Lazdijų rajono savivaldybei, neatsižvelgusiai į Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) prevencijos specialistų rekomendacijas dėl alkoholio licencijų ir kontrolės, gali tekti vykdyti Kauno apygardos administracinio teismo sprendimą ir sumokėti 2 000 eurų atstovavimo išlaidų bylą laimėjusiai šaliai.

Apkaltinamasis nuosprendis VMI darbuotojo byloje

Šiandien Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė buvusio Valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) darbuotojo Martyno Švedo kasacinį skundą ir paliko galioti Vilniaus apygardos teismo 2015 m. spalio 1 d. apkaltinamąjį nuosprendį.

Už prekybą poveikiu – Aukščiausiojo Teismo nuosprendis panevėžiečiui teisininkui

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) išnagrinėjo nuteistojo panevėžiečio Dariaus Balčiūno ir jo gynėjo kasacinius skundus dėl 2016 m. vasario mėn. Panevėžio apygardos teismo ir 2015 m. rugpjūčio mėn. Panevėžio miesto apylinkės teismo nuosprendžių.

Atlikta korupcijos rizikos analizė Pasvalio rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai atliko korupcijos rizikos analizę Pasvalio rajono savivaldybėje. Atliekant analizę įvertinta korupcijos rizika vietinės reikšmės kelių ir gatvių priežiūros, taisymo procedūrų organizavimo, kontrolės bei  viešųjų pirkimų, susijusių su vietinės reikšmės kelių priežiūra, srityse.