NAUJIENOS

Panevėžio rajono savivaldybėje - ikiteisminis tyrimas

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnyba ir kyšininkavimo, vykdant viešuosius pirkimus Panevėžio rajono savivaldybėje.

Sukčiavimo atkuriant nuosavybę į žemę mechanizmą sukūrusi trijulė – kaltinamųjų suole

Baigus ikiteisminį tyrimą Klaipėdos apygardos teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo, dokumentų klastojimo ir kitų nusikalstamų veikų, kuriomis kitų naudai buvo įgyta svetima turtinė teisė į didelės vertės svetimą turtą ir taip padaryta ne mažiau kaip 32 tūkstančių eurų žala Lietuvos Respublikai, atliko STT Klaipėdos valdybos pareigūnai. Byloje kaltinamaisiais pripažinti trys asmenys.

Pasitikėjimas STT išlieka stabiliose pozicijose

Kaip skelbia naujausi  rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų bendrovės „Baltijos tyrimų“ atliktos visuomenės nuomonės apklausos duomenys – pasitikėjimas Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) išlieka stabilus.

 

Šiandien minime sausio 13-ąją

Su pagarba tiems, kas tragiškų 1991 m. sausio 13 d. įvykių fone paaukojo savo gyvybę, mes visada prisiminsime, kodėl šiandien esame laisvi ir kokį kelią nuėjome, kad laisvę pasiektume. Tad vertinkime ir branginkime mūsų laisvę, širdyje švęskime pergalės ir išsivadavimo šventę. Tačiau tuo pačiu įprasminkime šią  dieną atsakinga ir profesionalia tarnyba, sąžiningu kasdieniu darbu ir  pilietišku elgesiu. Tebūna tai kiekvieno iš mūsų pareiga.