NAUJIENOS

Galimos korupcijos rengiant atranką į urėdus byloje – teismo sprendimas

Vilniaus apygardos teismas  gruodžio 16 d.  klaipėdietį G. M. pripažino kaltu dėl prekybos poveikiu vykdant atranką į vienos iš urėdijų vadovo pareigas ir skyrė jam ketverių metų laisvės atėmimo  bausmę, jos vykdymą atidedant dvejiems metams.

Teismui perduota buvusio bendrovės „Kupiškio vandenys“ vadovo byla

Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Rimantas Vagrys baigė ikiteisminį tyrimą ir į teismą perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje buvęs UAB „Kupiškio vandenys“ direktorius, 53 metų A. A. kaltinamas kyšininkavimu, o 56 metų vilnietis R. S. – jo papirkimu.

Buvęs Vilniaus vicemeras lieka pripažintas kaltu korupcijos byloje

Šiandien Apeliacinis teismas atmetė buvusio sostinės vicemero R. A., nuteisto už prekybą poveikiu, prašymą ir paliko galioti Vilniaus apygardos teismo nuosprendį, kuriuo pastarajam buvo paskirta 3 metų laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant 3 metams.

Baigtas tirti Valstybinės darbo inspekcijos darbuotojo galimo kyšininkavimo atvejis

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl kyšininkavimo. STT Vilniaus valdybos surinktais duomenimis, Valstybinės darbo inspekcijos prie Lietuvos  Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – VDI) Vilniaus skyriaus vyriausiasis inspektorius M. I. savo naudai tiesiogiai reikalavo ir priėmė 600 eurų kyšį už neteisėtą veikimą vykdant įgaliojimus.