NAUJIENOS

Žurnalistų etikos inspektoriaus sprendimas dėl UAB „,Lietuvos rytas“ ir UAB „,Lrytas“ informacijos

2018 m. liepos 11 d. Žurnalistų etikos inspektoriaus sprendimu pripažinta, kad viešosios informacijos rengėjai (skleidėjai) UAB „Lietuvos rytas“ ir UAB „Lrytas“ paskelbė neteisingą informaciją, neva Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai nutekindavo informaciją apie planuojamas arba įvykusias apklausas.

Tiriama korupcinė schema, sudaranti galimybę užsieniečiams neteisėtai gyventi Lietuvoje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdyba atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų, sudarant galimybę užsieniečiams neteisėtai legalizuoti savo buvimą Lietuvoje.

Nuosprendis buvusiam Seimo nariui

Šiaulių apygardos teismas, liepos 4 d. išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, konstatavo, kad nusikalstamas veikas padarė bendrininkų grupė, ir pripažino kaltais penkis fizinius ir vieną juridinį asmenį. Teismas dėl bendrininkavimo, piktnaudžiavimo ir  kyšininkavimo buvusį Seimo narį V. M. nuteisė trejų metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausme ir jos vykdymą atidėjo dvejiems metams. V. M. taip pat skirta 1506 eurų bauda ir 376 eurų įmoka į nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų asmenų fondą.

Įtariami asmenys, norėję užvaldyti valstybinę žemę

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, dokumentų klastojimo, veikiant bendrininkų grupėje, siekiant apgaulės būdu užvaldyti didesnį valstybinės žemės sklypą.