NAUJIENOS

Padėtas paskutinis taškas teisėjos byloje

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) 2017-11-07 atmetė buvusios teisėjos Andželikos Šimaitienės kasacinį skundą ir paliko nepakeistą pirmosios instancijos teismo sprendimą, kuriuo ji pripažinta kalta dėl padėjimo sukčiauti, ir pirmosios instancijos teismo skirtą 7 530 eurų baudą.

Buvęs prokuroras pripažintas kaltu dėl Mažeikių teisėjo papirkimo

Šiaulių apygardos teismas š. m. lapkričio 3 d. supaprastinto proceso tvarka išnagrinėjo baudžiamąją bylą dėl Mažeikių rajono apylinkės teismo teisėjo Mindaugo Klemenio papirkimo ir buvusį Mažeikių rajono apylinkės prokurorą Žilviną Gžimailą pripažino kaltu dėl papirkimo. Teismas jam skyrė 5 272 eurų dydžio baudą. Kaltu dėl papirkimo taip pat pripažintas ir R. N., kuris privalės sumokėti 6 026 eurų dydžio baudą.

Kviečiame į diskusiją – ,„Kodėl verta kurti korupcijai atsparią aplinką versle?“

2017 m. lapkričio 16 d. Kauno regiono verslo atstovai kviečiami į diskusiją „Kodėl verta kurti korupcijai atsparią aplinką versle?“, kurios metu bus pristatytas viešojo ir privataus sektorių atstovų kartu su Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) parengtas  Antikorupcijos vadovas verslui (AVV). Diskusiją organizuoja STT kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais ir Kauno kolegija.

Nuosprendis buvusiam Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotojui

Šiandien Panevėžio apygardos teismas pripažino kaltu paėmusį 2316 eurų vertės kyšį buvusį Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotoją akušerijos ginekologijos reikalams A. I. Direktoriaus pavaduotojo sūnus K. I., vienos šeimos klinikos direktorius, pripažintas kaltu dėl kyšininkavimo ir dokumentų klastojimo.