NAUJIENOS

EBPO darbo grupė prieš papirkimą uždegė žalią šviesą Lietuvai stoti į šią organizaciją

Vakar Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) darbo grupė prieš užsienio pareigūnų papirkimą sudarant tarptautinius verslo sandorius oficialiai įvertino Lietuvą kaip pasirengusią tapti EBPO nare ir priėmė formalią nuomonę, kurią perdavė EBPO ministrų komitetui. Tai aštuoniolikta teigiama ir viena sunkiausiai gautų palankių išvadų, kurias Lietuva privalo gauti norėdama tapti EBPO nare.

STT direktorius Saulius Urbanavičius baigia tarnybą

2018 m. kovo 29 d. baigiasi Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriaus Sauliaus Urbanavičiaus penkerių metų kadencija. Po šios dienos susitikimo su Lietuvos Respublikos Prezidente, STT direktorius informuoja, kad nusprendė atsisakyti kandidatuoti antrai kadencijai.

Paliktas apkaltinamasis nuosprendis prekybos poveikiu byloje

Šiandien Lietuvos apeliacinis teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą dėl Kauno apygardos teismo 2017 m. birželio 16 d. nuosprendžio, paliko apkaltinamuosius nuosprendžius penkiems asmenims: buvusiai Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorei N. B., buvusiam Valstybės kontrolės auditoriui R. Z. ir dar trims asmenims A. I., L. E. ir J. Š.

Per itin trumpą laiką baigtas tyrimas dėl įtarimų sukėlusio Panevėžio bendrovės bankroto

Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamo bankroto ir sukčiavimo būdu pasisavinto didelės vertės turto. Kaltinimai pareikšti 3 panevėžiečiams bei juridiniam asmeniui – Panevėžyje registruotai uždarajai akcinei bendrovei. Įtariama, kad dėl galimai bendrininkų grupėje veikusių kaltinamųjų veiksmų pirkėjų pamėgta konditerijos bendrovė buvo priversta bankrutuoti.