NAUJIENOS

VšĮ Nacionalinio kraujo centro direktorė įtariama piktnaudžiavimu ir prekyba poveikiu

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimų korupcinių nusikaltimų VšĮ Nacionaliniame kraujo centre. Ikiteisminiam tyrimui vadovauja ir jį kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Kviečiame į trumpąją spaudos konferenciją

Žiniasklaidos atstovus kviečiame į trumpąją spaudos konferenciją, kurioje bus suteikta informacija apie atliekamą ikiteisminį tyrimą dėl galimų korupcinių nusikaltimų VšĮ „Nacionalinis kraujo centras“.

Nepakankamai skaidri regionų projektų įtraukimo į siūlomų finansuoti projektų sąrašus tvarka

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) korupcijos prevencijos pareigūnai atliko korupcijos rizikos analizę siūlymų dėl savivaldybėse numatomų įgyvendinti regionų projektų įtraukimo į siūlomų finansuoti projektų sąrašus teikimo, vertinimo bei sprendimų priėmimo srityse.

Buvusio „,Vilniaus vandenų“ vadovo byla bus nagrinėjama iš naujo

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) šiandien tenkino Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro kasacinį skundą ir perdavė iš naujo apeliacine tvarka nagrinėti Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Vilniaus valdybos tirtą baudžiamąją bylą dėl buvusio bendrovės „Vilniaus vandenys“ vadovo D. N. galimo kyšininkavimo.