NAUJIENOS

Pratęstas Panevėžio mero ir jo patarėjos nušalinimas nuo pareigų

Teismas patenkino Panevėžio apygardos prokuratūros prašymą ir šiandien pratęsė nušalinimo nuo pareigų terminą Panevėžio miesto savivaldybės merui M. R. R. bei jo patarėjai G. M. Abu jie yra įtariamieji Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) atliekamame ikiteisminiame tyrime.

Įtariamųjų ratas dėl korupcijos Telšių rajono savivaldybėje plečiasi

Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl galimos korupcijos Telšių rajono savivaldybėje šiandien sulaikė dar du asmenis. Įtarimai dėl papirkimo pareikšti buvusiam Telšių rajono savivaldybės administracijos direktoriui S. U., o dėl kyšininkavimo – tarybos nariui, privačios bendrovės vadovui J. B.

Teismui perduota byla dėl bandymo užvaldyti valstybinę žemę

Plungės apylinkės teismo Palangos rūmams perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai piktnaudžiavimu, veikiant bendrininkų grupėje, dokumentų klastojimu bei suklastotų dokumentų panaudojimu pareikšti valstybės tarnautojui prilygintam asmeniui E. M., atliekančiam matininko funkcijas, ir vienos bendrovės direktoriui S. Č.

Nustatytos korupcijos rizikos priešgaisrinės saugos srityje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai atliko korupcijos rizikos analizę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente prie VRM (PAGD) ir jam pavaldžiose priešgaisrinėse gelbėjimo valdybose: išnagrinėjo valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnų dalyvavimo procesą statybos užbaigimo procedūroje, įvertino galimas rizikas, susijusias su viešųjų ir privačių interesų derinimu ir pateikė pasiūlymus, kaip antikorupciniu požiūriu tobulinti nagrinėtas veiklos sritis.