NAUJIENOS

Kviečiame į viešojo ir privataus sektoriaus diskusiją Klaipėdoje

2018 m. balandžio 16 d. 10 val. Specialiųjų tyrimų tarnyba Klaipėdoje organizuoja viešojo ir privataus sektoriaus diskusiją „Kaip užtikrinti korupcijai atsparią aplinką vykdant verslo priežiūrą?”

Melioracijos statinių naudotojų asociacijos valdybos pirmininkas nuteistas dėl kyšininkavimo

Šiandien Panevėžio apylinkės teismo Kupiškio rūmai, išnagrinėję baudžiamąją bylą, pripažino kaltu dėl kyšininkavimo Kupiškio rajono Puožo melioracijos statinių naudotojų asociacijos (toliau – Asociacija) valdybos pirmininką Z. A. Jam teismas paskyrė 18 830 eurų dydžio baudą ir nusprendė iš jo išieškoti į valstybės biudžetą daugiau nei 7 200 eurų sumą.

LAT padėjo paskutinį tašką bankroto administratoriaus byloje

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) paliko galioti apkaltinamąjį nuosprendį už kyšininkavimą nuteistam B. R. Jam skirta 9 264 eurų bauda.


Žurnalistų etikos inspektoriaus sprendimas dėl UAB „,Lietuvos rytas“ ir UAB „,Lrytas“ informacijos

2018 m. kovo 20 d. Žurnalistų etikos inspektoriaus sprendimu pripažinta, kad viešosios informacijos rengėjai (skleidėjai) UAB „Lietuvos rytas“ ir UAB „Lrytas“ paskelbė netikslią ir neteisingą informaciją neva Specialiųjų tyrimų tarnyba paviešino žiniasklaidai informaciją, susijusią su buvusiu Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktoriaus pavaduotoju.