NAUJIENOS

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl galimos stambaus masto korupcijos Santaros klinikose

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), vadovaujant Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimų skyriui, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo ir stambaus masto kyšininkavimo bei papirkimo VšĮ Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose.

Atlikta korupcijos rizikos analizė Kelmės rajono savivaldybės kontroliuojamose įmonėse

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai atliko korupcijos rizikos analizę trijų Kelmės rajono savivaldybės kontroliuojamų įmonių – UAB ,,Kelmės vanduo“, UAB ,,Kelmės komunalinis ūkis“ ir UAB „Kelmės autobusų parkas“ valdymo srityje, taip pat išnagrinėjo kaip minėtos įmonės vykdo viešųjų pirkimų procedūras.

Antrosios instancijos teismo sprendimas nepalankus saugios laivybos inspektoriui

Klaipėdos apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus kolegija, 2018 m. vasario 15 d. apeliacine tvarka išnagrinėjusi nuteistojo R. I. skundą, jį atmetė ir paliko galioti Šilutės rajono apylinkės teismo 2017 m. rugsėjo  25 d. nuosprendį, kuriuo vienos verslo bendrovės vadovas  R. I.  buvo pripažintas kaltu dėl valstybės tarnautojo papirkimo ir dokumentų suklastojimo ir už tai jam buvo skirta subendrinta  bausmė – 7 532 eurų  bauda.

Prieš teismą stos kyšininkavimu ir dokumentų klastojimu kaltinamas buvęs valstybės tarnautojas

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorai surašė kaltinamąjį aktą ir Kauno apygardos teismui perdavė bylą, kurioje buvęs Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto (toliau – NMVRVI) teritorinio skyriaus valstybės tarnautojas V. P. kaltinamas kyšininkavimu ir dokumentų klastojimu pagal Baudžiamojo kodekso 225 str. 2 ir 4 d. bei 300 str. 1 d. Šioje byloje kaltinimai dokumentų klastojimu ir papirkimu pagal Baudžiamojo kodekso 300 str. 1 d. ir 227 str. 2 ir 4 d. pareikšti dar 7 asmenims.