NAUJIENOS

Kaltais dėl rengimosi prekiauti poveikiu pripažinta buvusi prokurorė ir verslininkas

Šiandien Klaipėdos apygardos teismas kaltais dėl rengimosi prekiauti poveikiu pripažino buvusią prokurorę Ritą Aliukonienę ir privatų asmenį A. C.


Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamente nepakankamai skaidri ūkio subjektų tikrinimo tvarka

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai atliko korupcijos rizikos analizę Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento (NTAKD ar Departamentas) verslo priežiūros ir savivaldybių tabako bei alkoholio kontrolės veiklos koordinavimo srityse. Išnagrinėta, kaip NTAKD vykdoma viešųjų ir privačių interesų derinimo kontrolė, ir pateikti pasiūlymai, kaip antikorupciniu požiūriu tobulinti nagrinėtas veiklos sritis.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė nuteisto advokato skundą

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė buvusio Alytaus advokato K. Ž. skundą ir paliko galioti žemesnės instancijos Kauno apygardos teismo nuosprendį.


Padėtas galutinis taškas dešimtmečio byloje dėl Trakų r. savivaldybės vadovų

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo išplėstinė septynių teisėjų kolegija 2018 m. kovo 13 d. atmetė nuteistųjų, jų gynėjų ir prokuroro kasacinius skundus bei priėmė galutinį ir neskundžiamą sprendimą dešimt metų trukusioje byloje – paliko galioti Lietuvos apeliacinio teismo nutartį, kuriuo pripažinti kaltais buvę Trakų rajono savivaldybės vadovai, 11 valstybės tarnautojų, verslininkų ir 5 juridiniai asmenys bei sušvelnintos bausmės nuteisteistiesiems buvusiems Trakų rajono savivaldybės vadovams.