IACC 2024

2024 m. birželio 18–21 d. Vilniuje vyks 21-oji Tarptautinė antikorupcijos konferencija (International Anti-Corruption Conference, IACC), didžiausias ir svarbiausias skaidrumo forumas pasaulyje. Lietuvoje apie korupcijos keliamus iššūkius ir ateities perspektyvas diskutuos valstybių lyderiai, pilietinės visuomenės ir privataus sektoriaus vadovai iš daugiau nei 140 pasaulio valstybių.

Šių metų konferencijos tema „Akistata su globaliomis grėsmėmis išsaugant skaidrumą“ pasiūlys platformą dialogui ir gerosios praktikos mainus formuojant strategijas kovai su korupcija pasauliniu mastu. Dalyviai turės galimybę bendrauti su įvairių sričių ekspertais, įskaitant bendruomenės aktyvistus, ne pelno siekiančių organizacijų atstovus, politikus, verslo lyderius ir akademikus.

Numatytos konferencijos pagrindimės potemės:

Ko galima tikėtis #IACC2024:

  • Įtraukiančių diskusijų aptarimų ir interaktyvių susitikimų;
  • Seminarų ir mokymų, skirtų pagilinti dalyvių įgūdžius ir žinias kovojant su korupcija;
  • Susitikimų ir naujų kontaktų užmezgimo galimybių, naujų partnerysčių;
  • Inovatyvių technologijų ir iniciatyvų, skirtų skaidrumui ir atskaitomybei skatinti, pristatymų;
  • Skaidrumo įkvėptos muzikos koncerto;
  • Filmų festivalio.

Registracija į Tarptautinę antikorupcijos konferenciją 2024 jau pradėta, užsitikrinkite savo vietą registruojantis iš anksto. Daugiau informacijos ir registracija nuoroda čia.

Konferencijos pranešėjai.

Žiniasklaidos akreditavimas ir vizos:

Informacija dėl akreditacijų žiniasklaidos atstovams bus paskelbta atskiru pranešimu. Norintys gauti naujienas ir pranešimus apie konferenciją, kviečiami naujienas užsiprenumeruoti siunčiant el. laišką paštu: iaccpress@transparency.org.

Jauniesiems žurnalistams iš viso pasaulio yra galimybė gauti finansavimą dalyvavimui ir reportažų rengimui iš renginio Vilniuje. Kvietimas teikti paraiškas čia.

IACC – tai svarbiausias pasaulinis antikorupcinis forumas, siekiantis kovoti su didžiausiomis korupcijos grėsmėmis šiuolaikiniame pasaulyje bei nuo 1983 m. sėkmingai darantis įtaką pasaulinei politinei ir ekonominei darbotvarkei. Praėjusioje konferencijoje 2022 m. Vašingtone dalyvavo JAV valstybės sekretorius Anthony Blinken, Moldovos prezidentė Maia Sandu, daugelis kitų garbių atstovų, o ankstesnėse konferencijose yra kalbėję tokie lyderiai kaip Nelson Mandela, Hillary Clinton, Kofi Annan, Al Gore, George Soros, Angel Gurria ir kiti.