Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

Infocentras

Pasitikrinkite žinias pirmojoje Lietuvos 100-mečio korupcijos istorijų viktorinoje!

2018-03-22

Lietuvoje minėdami valstybės atkūrimo 100-metį, kviečiame netradiciškai pažvelgti į netikėčiausias praėjusio amžiaus suktybes ir korupcines bylas. Šiandien ne viena iš šių istorijų gali pasirodyti neįtikėtina, tačiau patikėkite – mūsų valstybės istorijoje buvo visko! Tai 11-os klausimų viktorina, kurioje sudalyvavę rezultatais galėsite pasidalinti socialiniuose tinkluose. Kviečiame dalyvauti!

STT direktoriaus S. Urbanavičiaus interviu apie apsisprendimą netęsti tarnybos

2018-03-16

15min.lt Aktualijų skyriaus redaktorės Liepos Želnienės straipsnis, 2018-03-14

Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT) penkerius metus vadovavusio Sauliaus Urbanavičiaus pranešimas, kad antros kadencijos šiame poste jis nesieks, daugumai buvo it perkūnas iš giedro dangaus. Kas atsitiko, kad puikiai vertinamas pareigūnas savo kėdę nutarė užleisti pavaduotojui?

S. Urbanavičius sako, kad institucijai pokyčiai bus tik į naudą. Tačiau neslepia turįs ilgą sąrašą darbų, kuriais gali didžiuotis. Ir tai esą ne tik Liberalų sąjūdžio byla, kuri netrukus pasieks teismą, ir tuo labiau ne smulkių kyšininkų gaudymas. STT, paties direktoriaus vertinimu, per pastaruosius penkerius metus ėmėsi traukyti pačius tankiausius korupcinius voratinklius, valstybei galėjusius atnešti vien pinigais neapskaičiuojamos žalos. Ir jam nesvarbu, kiek bylų per metus pradeda ar baigia tarnyba. Jam rūpi, kad Lietuvoje neliktų tolerancijos jokiai korupcijai, interviu 15min tvirtino S.Urbanavičius.

– Jūsų pirmadienį paskelbta žinia, kad nesieksite antros kadencijos STT vadovo poste, daug ką nustebino ir nuskambėjo kaip atsistatydinimas. Nuoširdžiai, kodėl priėmėte sprendimą antros kadencijos nesiekti?

Skaityti toliau

Ar Lietuva daro pakankamai, kad sumažintų korupciją?

2018-02-23

2018 m. vasario 23 d. Estijos ambasada Lietuvoje rengė diskusiją apie korupcijos problematiką, kurioje savo įžvalgomis apie korupcijos priemonių įgyvendinimą Lietuvoje dalijosi Specialiųjų tyrimų tarnybos taktinės analizės padalinio vadovas Jovitas Raškevičius.
Pristatydamas, tiek Lietuvos, tiek tarptautinių organizacijų atliktus korupcijos tyrimus, STT atstovas akcentavo stiprėjančią Lietuvos antikorupcinę aplinką, kuri turėtų lemti gerėjančią aplinką verslui ir investicijoms. Šiuos teiginius patvirtina, ir Doing business 2018 tyrimo rezultatai, bei Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos rekomendacijos Lietuvai.

Justinas Šuliokas, Ludo Segers str. Is Lithuania doing enough to fight corruption? Delfi

nuotr. Ludo Segers, STT pareigūnas Jovitas Raškevičius pristato STT kovos su korupcija patirtį

Korupcijos rizikos prižiūrint ir kontroliuojant ūkio subjektus

2018-02-19

Antikorupcinio švietimo vaizdo paskaitoje apie korupcijos rizikas prižiūrint ir kontroliuojant ūkio subjektus, pateikiami sociologinių tyrimų rezultatai, taikytinos korupcijos prevencijos priemonės ir gerosios praktikos pavyzdžiai.

Ankstesnis Ankstesnis  1  2  3  4  5  |6|  7  8  9  10  11  12  13  14  Kitas Kitas
geltonai-mėlyna linija