Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

Rinkite geriausią šių metų žurnalisto darbą antikorupcijos tema ar žurnalistą, rašantį korupcijos temomis. Kviečiame balsuoti!

2012-10-25

Skelbiame nuorodas į straipsnius, pateiktus konkursui „Žiniasklaida prieš korupciją 2012“.

Šiais metais redakcijos galėjo teikti savo nuožiūra atrinktą žurnalistą, rašantį antikorupcijos temomis, ar tiriamosios žurnalistikos darbą – publikaciją (spaudoje ir (ar) internete), televizijos ar radijo laidą, reportažą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kviečiame balsuoti ir aktyviai diskutuoti Žiniasklaidos simptomų Facebook puslapyje: http://www.facebook.com/groups/ziniasklaida

Balsavimas vyks iki lapkričio 2 d.

„Viešo balsavimo būdu šio konkurso laimėtojai bus renkami pirmą kartą. Iki šiol geriausiai rašančiuosius antikorupcijos temomis atrinkdavo STT, Žurnalistų sąjungos ir NŽKA atstovų komisija. Manome, kad vieša atranka paskatins žurnalistus aktyviau dalyvauti konkurse, sukels daugiau diskusijų visuomenėje aptariant ir įvertinant šių metų geriausius autorius“, – sako Lietuvos žurnalistų sąjungos (LŽS) pirmininkas Dainius Radzevičius. 

Konkursą „Žiniasklaida prieš korupciją 2012“ STT rengia kartu su LŽS ir Nacionaline žurnalistų kūrėjų asociacija (NŽKA). Juo siekiama skatinti Lietuvos žiniasklaidos atstovus ne tik aktyviau domėtis antikorupcijos tema, taip pat analizuoti, tirti korupcijos reiškinį ir formuoti visuomenės nepakantumą korupcijai.

Konkurso laimėtojai bus apdovanojami Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose per 2012 m. lapkričio 21 d. antikorupcinį renginį, skirtą Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti.


geltonai-mėlyna linija