Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

Kupiškyje sulaikyti kyšininkavimu įtariami seniūnai

2016 09 20

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai atlieka dar vieną ikiteisminį tyrimą dėl galimo kyšininkavimo Kupiškio rajone.

Pareigūnai tiria, kaip buvo vykdomos sutartys dėl Kupiškio seniūnijų kelių ir gatvių su žvyro danga priežiūros darbų. Ikiteisminio tyrimo metu surinkta duomenų, leidžiančių pagrįstai įtarti, kad Kupiškio rajono savivaldybės seniūnai A. Z. ir J. V. S. iš įmonės, atlikusios kelių tvarkymo darbus, reikalavo ir priėmė kyšių įvairiomis paslaugomis.

Atlikdami procesinius veiksmus, STT Panevėžio valdybos pareigūnai iš Kupiškio rajono savivaldybės administracijos paėmė tyrimui reikšmingų dokumentų. Buvo atliktos kratos kai kurių asmenų darbo vietose bei namuose. Įtariamieji seniūnai sulaikyti dviem paroms.

Šį ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Tai jau ketvirtasis šiais metais  STT Panevėžio valdybos pradėtas ikiteisminis tyrimas Kupiškyje. Du ikiteisminiai tyrimai yra susiję su bendrove „Kupiškio vandenys“, kitame – pareigūnai tiria Kupiškio rajono seniūnijos melioracijos statinių naudotojų asociacijos viešųjų pirkimų komisijos pirmininko galimai padarytą nusikalstamą veiką.


geltonai-mėlyna linija