Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

Viešbučio „,Romantic“ savininkei bausmė dėl kyšininkavimo nepasikeitė

2016 12 15

Šiandien Lietuvos Aukščiausiasis Teismas,  išnagrinėjęs  Panevėžio viešbučio „Romantic“ savininkės Dalios Kuklierienės kasacinį skundą dėl Panevėžio apygardos teismo 2015 m. spalio 8 d. nuosprendžio, skundą atmetė. Panevėžietė pripažinta kalta dėl kelių kyšių reikalavimo ir priėmimo. Jai skirta pusketvirtų metų laisvės atėmimo bausmė ir 13 181 eurų bauda, laisvės atėmimo bausmės vykdymą atidedamas 2 metams, taip pat nuspręsta konfiskuoti gautus kyšius – 11 584 eurus.

Šioje baudžiamojoje byloje ikiteisminį tyrimą atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai. Jie išaiškino, kad Panevėžio viešbučio „Romantic“ savininkė, organizuodama viešųjų pirkimų konkursus viešbučio paslaugų infrastruktūros įrengimo ir kitiems darbams atlikti, už išskirtines sąlygas ir teisę nugalėti iš kelių statybos bendrovių vadovų reikalavo solidžių kyšių.

Šis nuosprendis verslininkei ne vienintelis. Lietuvos apeliacinis teismas lapkričio mėn. D. Kuklierienę pripažino kalta dėl turto pasisavinimo, apgaulingo apskaitos tvarkymo, piktnaudžiavimo, sukčiavimo; spalio mėn. Aukščiausiasis Teismas ją nuteisė dėl sukčiavimo, apgaulingo apskaitos tvarkymo, turto pasisavinimo, dokumentų suklastojimo ir suklastotų dokumentų panaudojimo.

Šiose baudžiamosiose bylose  ikiteisminius  tyrimus  atliko  STT Panevėžio valdybos pareigūnai, jiems vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.


geltonai-mėlyna linija