Naujienos

Konkurso „,Būk sąžiningas“ nugalėtojai – Vinco Kudirkos progimnazija ir Aleksandro Puškino gimnazija

Balandžio 5 ir 6 dienomis Kaune vyko Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių antikorupcinių žinių ir kūrybos konkursas „Būk sąžiningas“. Šiame konkurse, skirtame 2–4 ir 5–8 klasių mokiniams, dalyvavo 21 komanda (komandoje po 5 mokinius) iš įvairių Kauno mokyklų.

2–4 klasių moksleiviai parengė komandos prisistatymą, sugalvojo šūkį ir suvaidino situaciją konkurso tema. Mokinių pasirodymai buvo labai kūrybiški ir originalūs, todėl komisijai teko sudėtinga užduotis – išrinkti originaliausius ir kūrybiškiausius.

Šioje amžiaus grupėje nugalėjo Vinco Kudirkos progimnazijos komanda, pakerėjusi komisiją įspūdingu vaidinimu apie karalystę, kurioje gyvena tik Sąžiningi, Teisingi ir Tvirti. Antrąją vietą iškovojo Panemunės pradinės mokyklos mokiniai, suvaidinę vaidinimą apie kosminių bandymų laivą, kuriuo atvykę ateiviai tyrė žemės gyventojų sąžiningumą. Tyrimo išvada – planeta turi šansą išlikti. Trečiosios vietos laimėtojai – Tado Ivanausko progimnazijos mokiniai, puikiai suvaidinę pasakėčią „Lapė ir strazdas“.

Aukštesniųjų klasių mokiniai įveikė sudėtingesnes užduotis – originaliai ir šmaikščiai prisistatė, per viktoriną teisingai sudėliojo patarlėse trūkstamus žodžius ir dalyvavo STT Kauno valdybos pareigūnų parengtame protmūšyje. Pirmąją vietą iškovojo daugiausia balų surinkusi Aleksandro Puškino gimnazijos komanda, vos vienu balu nuo laimėtojų atsilikę Tado Ivanausko progimnazijos mokiniai liko antri. Trečioji vieta atiteko Petrašiūnų progimnazijai.

Konkurso nugalėtojams įteikti STT direktoriaus ir Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjo padėkos raštai, atminimo dovanėlės.

Konkurso iniciatoriai ir organizatoriai – Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir STT Kauno valdyba.

Daugiau nuotraukų STT Facebook