Naujienos

Dar vienas nuosprendis buvusiam „,Kupiškio vandenų“ direktoriui

Kupiškio rajono apylinkės teismas dėl prekybos poveikiu pripažino kaltu buvusį bendrovės „Kupiškio vandenys“ direktorių“ A. A.

Teismas konstatavo, kad A. A., būdamas valstybės tarnautojui prilygintas asmuo, už gautą 1 616 eurų vertės kyšį darė poveikį UAB „Kupiškio vandenys“ skelbtą rangos darbų konkursą laimėjusiai įmonei, kad ši sudarytų subrangos darbų sutartį su viena Kupiškio rajono bendrove. Buvo sudaryta beveik 760 tūkst. Lt (220 000 eurų) vertės subrangos darbų sutartis. Buvusiam direktoriui, pripažinusiam savo kaltę, teismas baudžiamuoju įsakymu skyrė didesnę nei 2 600 eurų baudą bei konfiskavo 1 616 eurus.

Šioje baudžiamojoje byloje ikiteisminį tyrimą atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai, tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Buvusiam UAB „Kupiškio vandenys“ vadovui – tai jau antrasis teismo nuosprendis. Balandį  Vilniaus miesto apylinkės teismas dėl kyšininkavimo A. A. skyrė beveik 3 800 eurų baudą. Šioje baudžiamojoje byloje ikiteisminį tyrimą atlikę STT Panevėžio valdybos pareigūnai nustatė, kad A. A. už tai, kad viena bendrovė būtų pakviesta dalyvauti „Kupiškio vandenų“ organizuojamame viešajame pirkime, priėmė 700 eurų vertės kyšį.