Naujienos

Dalijamės patirtimi su Ukrainos antikorupcijos įstaigų atstovais

Šiandien Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT) lankosi Ukrainos antikorupcijos įstaigų atstovai, kurie dalyvauja kelių dienų mokomajame vizite Lietuvoje.

Vizito metu STT direktorius Saulius Urbanavičius ir pavaduotojai susitiko su Ukrainos delegacijos atstovais: Nacionalinio antikorupcijos biuro (NABU) direktoriumi Artem’u Sytnyk’u, Specialiosios antikorupcijos prokuratūros (SAPO) vadovu Nazar’u Kholodnickiy’iu, taip pat Europos Sąjungos projekto, skirto kovai su korupcija Ukrainoje, vadove Eka Tkeshelashvili ir kitais. STT vadovai supažindino Ukrainos atstovus su Tarnybos veikla, struktūra, pasidalino gerąja patirtimi korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų tyrimų, korupcijos prevencijos srityje.

„Džiaugiamės Lietuvos ir Ukrainos teisėsaugos institucijų bendradarbiavimu kovos su korupcija klausimais ir galimybe perduoti patirtį korupcinių nusikaltimų tyrimo ir korupcijos prevencijos srityse. Dalyvavimas tarptautiniuose projektuose, ekspertinė parama padeda pasiekti geresnių darbo rezultatų ir pritaikyti gerąją praktiką savo veikloje“, – sako STT direktorius Saulius Urbanavičius.

Ukrainos teisėsaugos institucijų pareigūnų mokomasis vizitas Lietuvoje organizuojamas pagal Europos Sąjungos antikorupcinės iniciatyvos programos Ukrainoje projektą.