Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

STT pareigūnai dalijasi patirtimi su Moldovos kolegomis

2017 10 17

Šių metų spalio 17–19 dienomis keturi Moldovos Respublikos nacionalinio antikorupcijos centro (NAC) pareigūnai lankosi Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT).

Moldovos delegacijai pristatoma Lietuvos korupcijos prevencijos, korupcinio pobūdžio nusikaltimų tyrimo, analitinio darbo ir antikorupcinio švietimo ir visuomenės informavimo patirtis. Taip pat svečiai susipažins su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos veikla.

STT įgyvendina Užsienio reikalų ministerijos finansuojamą projektą „Tolesnė parama Moldovos Respublikos nacionaliniam antikorupcijos centrui siekiant sustiprinti korupcijos prevenciją“.

Lietuvos ir Moldovos vystomasis bendradarbiavimas vykdomas pagal Lietuvos Respublikos Vyriausybės programą, Europos Sąjungos Rytų kaimynystės politikos gaires, Lietuvos Respublikos vystomojo bendradarbiavimo 2014–2016 m. politikos kryptis ir 2010 m. Lietuvos ir Moldovos ministrų pirmininkų bendrąją deklaraciją dėl bendradarbiavimo Europos integracijos srityje.

Šių metų birželio mėnesį vyko pirmasis projekte numatytas susitikimas – keturi STT pareigūnai lankėsi Moldovos Respublikos nacionaliniame antikorupcijos centre ir dalijosi Lietuvos  korupcijos prevencijos ir analitinio darbo praktika.

Šiuo metu STT palaiko  glaudžius tarptautinius ryšius su antikorupcijos institucijomis Gruzijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Armėnijoje, Ukrainoje ir Moldovoje.


geltonai-mėlyna linija