Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

Paskirti du nauji STT valdybų vadovai

2017 12 01

Šiandien Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) direktoriaus įsakymu į STT Vilniaus valdybos viršininko pareigas penkerių metų kadencijai paskirtas Darius Balčiūnas.

Darius Balčiūnas yra baigęs teisės magistrantūros studijas Mykolo Romerio universitete, STT dirba jau 10 metų. Pastaraisiais metais Darius Balčiūnas vadovavo STT Antrajai valdybai Vilniuje, anksčiau – penkerius metus vadovavo STT Šiaulių valdybai.

Už pavyzdingą ir nepriekaištingą tarnybą 40 metų Darius Balčiūnas yra ne kartą skatintas, jam skirtos padėkos už bendradarbiavimą su kitomis teisėsaugos institucijomis.

Buvęs STT Vilniaus valdybos vadovas Daumantas Pocius, šiai valdybai vadovavęs nuo 2013 metų, STT dirbantis nuo pat jos įkūrimo, nuo šiandienos penkerių metų kadencijai paskirtas STT Antrosios valdybos, koordinuojančios visų STT teritorinių valdybų vykdomą baudžiamąjį persekiojimą, viršininku.

Už pavyzdingą ir nepriekaištingą tarnybą 43 metų Daumantas Pocius yra ne kartą skatintas, jam įteiktas Lietuvos valstybės apdovanojimas – Vyčio Kryžiaus ordino medalis, taip pat jis yra apdovanotas 3-iojo ir 2-ojo laipsnio STT garbės ženklu.


Darius Balčiūnas, STT Vilniaus valdybos viršininkas

 

Daumantas Pocius, STT Antrosios valdybos viršininkas


geltonai-mėlyna linija