Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

Antrosios instancijos teismo sprendimas nepalankus saugios laivybos inspektoriui

2018 02 15

Klaipėdos apygardos teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus kolegija, 2018 m. vasario 15 d. apeliacine tvarka išnagrinėjusi nuteistojo R. I. skundą, jį atmetė ir paliko galioti Šilutės rajono apylinkės teismo 2017 m. rugsėjo  25 d. nuosprendį, kuriuo vienos verslo bendrovės vadovas R. I. buvo pripažintas kaltu dėl valstybės tarnautojo papirkimo ir dokumentų suklastojimo ir už tai jam buvo skirta subendrinta  bausmė – 7 532 eurų  bauda.

Baudžiamųjų bylų skyriaus kolegija konstatavo, kad pirmosios instancijos teismas rėmėsi patikimais ir leistinais įrodymais,  kruopščiai juos įvertino ir išsamiai skundžiamame nuosprendyje pasisakė, todėl nėra pagrindo abejoti teismo nustatytomis aplinkybėmis ir jų vertinimu.

Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos pareigūnai atlikę ikiteisminį tyrimą nustatė, kad bendrovės vadovas susitarė su buvusiu Lietuvos saugios laivybos administracijos (LSLA) Pramoginės laivybos skyriaus vyriausiuoju valstybiniu inspektoriumi E. M., kad duos jam 200 Eur kyšį ir pusę sumos iš karto perdavė už tai, kad inspektorius atliktų laivo pirminę techninę apžiūrą, šią transporto priemonę įregistruotų Lietuvos Respublikos vidaus vandenų laivų registre neteisėto savininko R. I. vardu.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.


geltonai-mėlyna linija