Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

Laikinai apribotos nuosavybės teisės į partijai „,Tvarka ir teisingumas“ valstybės skirtus asignavimus

2018 04 11

Šiandien, gavęs Vyriausiosios rinkimų komisijos informaciją apie partijai „Tvarka ir teisingumas“ pirmajam šių metų pusmečiui paskirtus valstybės biudžeto asignavimus (223 814 Eur), Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras Rolandas Stankevičius priėmė nutarimą skirti laikiną nuosavybės teisės apribojimą pervedamiems į šios partijos sąskaitą pinigams, visiškai apribojant teises į šias lėšas.

Specialiųjų tyrimų tarnyboje (STT) atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl galimo turto iššvaistymo, apgaulingo ir aplaidaus apskaitos tvarkymo, prekybos poveikiu, dokumento suklastojimo. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras R. Stankevičius. Minėtame ikiteisminiame tyrime partija „Tvarka ir teisingumas“ įtariama dėl galimo prekybos poveikiu ir kitų nusikalstamų veikų padarymo.

Šiuo metu ikiteisminiame tyrime atliekami baigiamieji procesiniai veiksmai, reiškiami galutiniai įtarimai, atliekami kiti būtini veiksmai.


geltonai-mėlyna linija