Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

Padėtas galutinis taškas Lietuvos saugios laivybos administracijos inspektoriaus papirkimo byloje

2018 10 25

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus kolegija, 2018 m. spalio 23 d. galutine ir neskundžiama nutartimi kaltu dėl valstybės tarnautojo papirkimo pripažino vienos verslo bendrovės vadovą  R. I.

Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos pareigūnų atlikto ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad R. I. susitarė su buvusiu Lietuvos saugios laivybos administracijos Pramoginės laivybos skyriaus vyriausiuoju valstybiniu inspektoriumi E. M., kad duos jam 200 Eur kyšį ir dalį šio kyšio iš karto perdavė už tai, kad inspektorius atliktų laivo pirminę techninę apžiūrą ir šią transporto priemonę įregistruotų Lietuvos Respublikos vidaus vandenų laivų registre.

Baudžiamųjų bylų skyriaus kolegija konstatavo, kad pirmosios instancijos teismo skirta bausmė – 150 MGL (5649 eurų) piniginė bauda yra paskirta teisingai, atsižvelgiant į visas bylai reikšmingas aplinkybes.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.


geltonai-mėlyna linija