Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

 Dėl nepagrįstai nustatyto nedarbingumo nuteistos dvi šiaulietės ir jų gydytoja
2019-06-27

Šiandien Šiaulių apygardos teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį baudžiamojoje byloje dėl nepagrįstai nustatyto nedarbingumo dviem šiaulietėms. Už kartelinius susitarimus – beveik milijono eurų bauda
2019-06-27

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl galimai neskaidrių viešųjų pirkimų Panevėžio rajono savivaldybėje, nustatė Konkurencijos įstatymo pažeidimo požymių ir dėl galimo kartelinio susitarimo informaciją pagal kompetenciją perdavė Konkurencijos tarybai.


 Nuteistas buvęs UAB ,„Šakių vandenys“ direktorius ir privačios bendrovės vadovas
2019-06-26

Vakar Kauno apygardos teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, pripažino kaltais dėl piktnaudžiavimo, dokumentų suklastojimo, turto iššvaistymo ir apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo buvusį UAB „Šakių vandenys“ direktorių V. L. ir privačios bendrovės vadovą R. A.


 Teismui perduota buvusio Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus ir jo pavaduotojo byla
2019-06-26

Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai perdavė teismui Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnų tirtą baudžiamąją bylą, kurioje buvęs Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius R. P. kaltinamas kyšininkavimu, o buvęs jo pavaduotojas bei Nuolatinės viešųjų pirkimų komisijos pirmininkas K. P. – kyšininkavimu ir kišimusi į valstybės tarnautojo ar viešojo administravimo funkcijas atliekančio asmens veiklą.


Ankstesnis Ankstesnis  1  2  3  |4|  5  6  7  8  9  10  11  12  13  Kitas Kitas
geltonai-mėlyna linija