Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

 Teismas V. K. pripažino kaltu dėl prekybos poveikiu
2019-08-08

Šiaulių apygardos teismas, išnagrinėjęs Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroro pareiškimą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu, pripažino V. K. kaltu dėl prekybos poveikiu ir skyrė jam 37 tūkst. 500 eurų baudą. Teismas, atsižvelgdamas į tai, kad V. K. prisipažino padaręs nusikalstamą veiką bei sutiko, kad byla būtų užbaigta baudžiamuoju įsakymu, skirtą baudą sumažino vienu trečdaliu. Į bausmę įskaičius 2019 m. laikinajame sulaikyme ir suėmime išbūtą laiką, V. K. skirta galutinė 21 tūkst. 600 eurų bauda.


 Nustatytos korupcijos rizikos dėl Vilniaus miesto daugiabučių namų administratorių
2019-08-06

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) korupcijos prevencijos pareigūnai išanalizavo Vilniaus miesto savivaldybės veiklą, organizuojant fizinių ir juridinių asmenų, pretenduojančių teikti bendrojo naudojimo objektų administravimo paslaugas atranką bei vykdant jų veiklos priežiūrą ir kontrolę ir nustatė korupcijos rizikos veiksnių.


 Perduota teismui byla dėl UAB „,Kauno švara“ buvusio direktoriaus kyšininkavimo
2019-08-05

Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje buvęs UAB „Kauno švara“, kurios steigėja Kauno miesto savivaldybė, generalinis direktorius D. T. kaltinamas kyšininkavimu, o privačios bendrovės vadovas A.T. bei pati bendrovė, kaip juridinis asmuo, kaltinami papirkimu.


 Pareikšti įtarimai Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorei
2019-08-02

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnams atliekant ikiteisminį tyrimą dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų Jurbarko rajono savivaldybėje, vakar pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo, dokumentų suklastojimo bei turto iššvaistymo Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorei V. R.


Ankstesnis Ankstesnis  1  2  3  |4|  5  6  7  8  9  10  11  12  13  Kitas Kitas
geltonai-mėlyna linija