Pranešk apie
korupciją

+370 5 266 33333
pranesk@stt.lt

LRSTT

Pranešk apie
korupciją

(8 5) 266 3333
pranesk@stt.lt

NAUJIENOSSpausdinti

 Pateikti siūlymai dėl skaidresnės turto ir verslo vertintojų veiklos
2019-07-30

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) antikorupciniu požiūriu įvertino teisės aktus, kurie reglamentuoja turto arba verslo vertintojų ir įmonių, kurios atlieka tokius vertinimus, veiklą. STT Finansų ministerijai pateikė siūlymus dėl turto vertinimo paslaugų įkainių, teisės aktų, susijusių su vertintojo kvalifikacija, dėl vertintojų sąrašo sudarymo taisyklių, Garbės teismo nuostatų bei Turto ir verslo vertinimo metodikos tobulinimo.


 Projektų techninės priežiūros prievaizdas keliaus į teisiamųjų suolą
2019-07-26

Panevėžio apygardos prokuratūra šiandien teismui perdavė baudžiamąją bylą, išskirtą iš kito ikiteisminio tyrimo dėl galimai padarytų korupcinių veikų Panevėžio miesto savivaldybėje. Teismui perduotoje byloje kaltinimai dėl kyšininkavimo pareikšti uždarosios akcinės bendrovės „Panevėžio miestprojektas“ direktoriui V. S.


 Tęsiant ikiteisminį tyrimą Panevėžio rajono savivaldybėje įtariamuoju pripažintas juridinis asmuo
2019-07-26

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai bei Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai tęsia ikiteisminį tyrimą dėl galimo piktnaudžiavimo, vykdant viešuosius pirkimus Panevėžio rajono savivaldybėje. STT Panevėžio valdybos pareigūnai turi duomenų, leidžiančių pagrįstai įtarti, kad savivaldybėje kai kurie viešieji pirkimai, susiję su melioracijos, kelių ir gatvių priežiūros, rekonstrukcijos ir projektavimo darbais, buvo organizuojami neskaidriai.


 Iš didelės apimties ikiteisminio tyrimo atskirta byla dėl galimos prekybos poveikiu perduota teismui
2019-07-24

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje V. K. kaltinamas dėl galimos prekybos poveikiu (pagal Baudžiamojo kodekso 226 str. 3 d.). Ši baudžiamoji byla yra atskirta iš didelės apimties Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) ikiteisminio tyrimo, susijusio su aukšto rango teisėjų, advokatų ir kitų asmenų galimai padarytomis korupcinio pobūdžio nusikalstamomis veikomis.

 


Ankstesnis Ankstesnis  1  2  3  4  5  |6|  7  8  9  10  11  12  13  14  15  Kitas Kitas
geltonai-mėlyna linija