NAUJIENOS

Antikorupciniu požiūriu bus vertinamas VRK darbo reglamento projektas

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), atsižvelgdama į viešojoje erdvėje esančią informaciją, kad Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) nariai nepritarė siūlymui kreiptis į STT dėl VRK darbo reglamento projekto, nusprendė jo antikorupcinį vertinimą atlikti savo iniciatyva.

STT atliks korupcijos rizikos analizę Raseinių rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), įvertinusi pastaruoju metu dažnai gaunamus asmenų pranešimus apie pastebėtas korupcijos apraiškas Raseinių rajono savivaldybėje, nustatytą korupcijos pasireiškimo tikimybę, nepotizmo intensyvumo rodiklį, taip pat atsižvelgdama į STT atliekamus ikiteisminius tyrimus dėl galimos korupcijos šioje savivaldybėje, priėmė sprendimą atlikti korupcijos rizikos analizę Raseinių rajono savivaldybėje.

Analizuota su kokiomis korupcijos rizikomis susiduria valstybės valdomos bendrovės

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) korupcijos prevencijos pareigūnai, atlikę korupcijos rizikos analizę įvertino, su kokiais korupcijos rizikos veiksniais susiduria UAB „Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“, AB „Lietuvos paštas“, AB „Lietuvos energija“ dukterinės įmonės AB „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) bei UAB „NT Valdos“ parduodamos nekilnojamąjį ar kilnojamąjį turtą ir nuomodamos nekilnojamąjį turtą.

Nuteista apgaule siekusi gauti ES paramą buvusio Seimo nario žmona

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą pagal kasacinius skundus, juos atmetė ir paliko galioti Radviliškio rajono apylinkės teismo 2016 m. gegužės 27 d. nuosprendį. Šiuo nuosprendžiu buvusio Seimo nario žmona D. M. buvo pripažinta kalta dėl pasikėsinimo atlikti kreditinį sukčiavimą, dokumentų klastojimo.