NAUJIENOS

Valstybės pajamos ir išlaidos – kaip ant delno

„Atviri Lietuvos finansai“ – visų Lietuvos viešojo sektoriaus subjektų finansiniai duomenys vienoje vietoje patogiai, atvirai ir suprantamai. Nuo šiandien svetainėje www.lietuvosfinansai.lt pradedama skelbti, kiek mokesčių ir kitų pajamų surenkama į šalies biudžetą ir kur šios lėšos išleidžiamos, kiek vertas yra šalies turtas bei kokie yra įsipareigojimai.

Korupcijos suvokimo indekso tyrime Lietuva pakilo 3 vietomis

2019 m. „Transparency International“ (TI) Korupcijos suvokimo indekso (KSI) tyrime Lietuvai skirti 60 balų iš 100 galimų ir 35 vieta 180 šalių sąraše. Lietuva užima 15 vietą tarp Europos Sąjungos (ES) valstybių, pernai ji buvo 18-ta.

Panevėžio meras nušalintas nuo pareigų

Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmai patenkino Panevėžio apygardos prokuratūros prašymą ir šiandien mėnesiui nušalino nuo pareigų Panevėžio miesto merą Rytį Mykolą Račkauską. Jam skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Merui šiandien pareikšti įtarimai dėl prekybos poveikiu.

Panevėžio miesto merui – įtarimai dėl naujai padarytų korupcinių nusikaltimų

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai, vadovaujant Panevėžio apygardos prokuratūrai, pradėjo dar vieną ikiteisminį tyrimą ir šiandien Panevėžio miesto savivaldybės merui Ryčiui Mykolui Račkauskui pareiškė įtarimus dėl prekybos poveikiu.