NAUJIENOS

Buvęs Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius nuteistas dėl kyšininkavimo

Kovo 7 d. Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį buvusiam VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės generaliniam direktoriui P. S.


Galutinis nuosprendis neteisėtai sklypus užvaldžiusiems asmenims

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo nutartimi 2018 m. kovo 6 d. atmestas buvusios Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) prie Žemės ūkio ministerijos Kretingos skyriaus vyresniosios specialistės J. A. ir jos gynėjo advokato kasacinis skundas baudžiamojoje byloje, kurioje nuteistoji J. A. ir dar du asmenys pripažinti kaltais dėl sukčiavimo, dokumento suklastojimo ir disponavimo suklastotu dokumentu.

Neįgalumą nusipirkti norėjusių asmenų – ne viena dešimtis

Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos pareigūnai kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorais atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyboje prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vykdytų korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų.

Piktnaudžiavimu tarnybine padėtimi kaltinami VĮ Rietavo miškų urėdijos darbuotojai siunčiami į teismą

Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Aivaras Velutis baigė ir teismui su kaltinamuoju aktu perdavė bylą dėl VĮ Rietavo miškų urėdijoje galimai vykdytų nusikalstamų veikų.