NAUJIENOS

Teismui perduota byla dėl bandymo užvaldyti valstybinę žemę

Plungės apylinkės teismo Palangos rūmams perduota nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai piktnaudžiavimu, veikiant bendrininkų grupėje, dokumentų klastojimu bei suklastotų dokumentų panaudojimu pareikšti valstybės tarnautojui prilygintam asmeniui E. M., atliekančiam matininko funkcijas, ir vienos bendrovės direktoriui S. Č.

Nustatytos korupcijos rizikos priešgaisrinės saugos srityje

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai atliko korupcijos rizikos analizę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente prie VRM (PAGD) ir jam pavaldžiose priešgaisrinėse gelbėjimo valdybose: išnagrinėjo valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnų dalyvavimo procesą statybos užbaigimo procedūroje, įvertino galimas rizikas, susijusias su viešųjų ir privačių interesų derinimu ir pateikė pasiūlymus, kaip antikorupciniu požiūriu tobulinti nagrinėtas veiklos sritis.

Vykdomas ikiteisminis tyrimas dėl galimos korupcijos Telšių rajono savivaldybėje

Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimos korupcijos Telšių rajono savivaldybėje.


Įstaigoms siūloma patvirtinti atsparumo korupcijai politiką

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pristato kartu su projekto partneriais atnaujintą Antikorupcinės aplinkos kūrimo ir įgyvendinimo viešajame sektoriuje vadovą ir siūlo įstaigose patvirtinti atsparumo korupcijai politiką.