Pareikšti įtarimai Kėdainių miesto seniūnijos seniūnui

Informacija atnaujinta: 2020-02-07 11:50
Pareikšti įtarimai Kėdainių miesto seniūnijos seniūnui

Šių metų kovo 5 dieną Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Kauno valdybos pareigūnai dėl galimo turto pasisavinimo, turto iššvaistymo ir piktnaudžiavimo sulaikė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Kėdainių miesto seniūnijos seniūną A. K. Jo darbo vietoje ir namuose buvo atliktos kratos, paimti tyrimui reikšmingi daiktai ir dokumentai. Vakar seniūnas buvo paleistas iš areštinės, jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Šiame ikiteisminiame tyrime pranešimas apie įtarimą dėl sukčiavimo, neteisėto disponavimo elektronine mokėjimo priemone, neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės panaudojimo ir piktnaudžiavimo buvo įteiktas ir Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriui R. G. Jam taip pat paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Ikiteisminio tyrimo metu surinkta duomenų, kad seniūnas galimai savinosi ir švaistė jam pagal pareigas patikėtą turtą, leisdamas neteisėtai kitiems asmenims naudotis elektroninėmis mokėjimo priemonėmis.

STT atliekamą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.